فرهنگی و هنری (9)

نهمین مراسم سالانه بهترین موزه ها 

8:30 - 18:00
نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی، پزشکی – دانشگاهی

نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی، پزشکی – دانشگاهی Featured

موسسه رسایش با هدف ایجاد پل ارتباطی میان صنعت و دانشگاه، همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران فارما 2016، اقدام به برگزاری اولین نمایشگاه کتاب‌های علوم دارویی کرد. پس از استقبال گسترده دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های پزشکی، داروسازی و سایر رشته‌های این حوزه از این نمایشگاه، مقرر شد نمایشگاه کتاب‌های علوم دارویی هر ساله همزمان با نمایشگاه ایران فارما برگزار گردد.

Venue:
Grand Mosalla of Tehran, Iran 21 Sep - 23 Sep 2017
10:30 - 24:00
ستاد شمارش آرای مردمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

ستاد شمارش آرای مردمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

همزمان با برگزاری «سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر»، موسسه رسایش به عنوان مجری انتخاب « فیلم برگزیده از نگاه تماشاگران » ، فعالیت ستاد آرای مردمی این جشنواره را برعهده گرفت و اقدامات این ستاد، پس از پایان جشنواره فیلم فجر مورد تقدیر دست اندرکاران جشنواره قرار گرفت.

Venue:
28Jan - 10Feb 2017
12:00 - 24:00
باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر

باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر Featured

باشگاه سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر که توسط موسسه رسایش در راستای جذب مخاطب هدفمند، فعالیت خود را از سال 95 به طور تخصصی و با تاکید بر گروه‌های هدف آغاز کرده بود، در سال 96 عهده‌دار روند اجرای این باشگاه در سینما فلسطین شد.  بر اساس اعلام رسمی دبیرخانه این جشنواره، بیش از 16 هزار نفر در باشگاه هواداران سی و پنجمین جشنوار جهانی فیلم فجر ثبت نام کردند.

Venue:
21Apr - 29Apr 2017
8:30 - 18:00
نمایشگاه رسانه‌های سلامت محور

نمایشگاه رسانه‌های سلامت محور Featured

اولین نمایشگاه رسانه‌های سلامت محور ایران که فرصت مناسبی برای رسانه‌های حوزه سلامت و پزشکی جهت تعامل با صاحبان صنایع و فعالان بزرگ دارویی و پزشکی کشور است، توسط موسسه رسایش و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با نمایشگاه ایران فارما 2017 برگزار شد.

Venue:
Grand Mosalla of Tehran, Iran 21 Sep - 23 Sep 2017
Subscribe to this RSS feed
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home1/rasayesh/public_html/templates/gk_events/html/com_k2/templates/events/category.php on line 202