سلامت (14)

رویداد بعدی

چهارمین نمایشگاه ایران فارما

9:30- 17
ششمین همایش طب سنتی

ششمین همایش طب سنتی

طب سنتی، طب مکمل پزشکی نوین

طب سنتی به عنوان یک شیوه درمانی هماهنگ با مزاج شناسی بوده یکی از قدیمی‌ترین شیوه های پزشکی در جهان محسوب می‌شود و به عنوان مکمل شیوه‌ های مدرن درمانی محسوب می‌شود و برای قرن­ها نقش مهمی در جلوگیری و درمان بیماری‌ها داشته است. در حال حاضر جامعه پزشکی جهان به اهمیت روش‌های درمان طبیعی و مکاتب طب سنتی پی ‌برده است و دانشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی بسیاری در غرب و شرق جهان به پژوهش برای به‌کارگیری روش‌های مختلف که سابقه علمی و تاریخی دارند، مشغول می‌باشند.

Venue:
فرهنگسرای شفق
8:30 - 18:00
همایش و نمایشگاه ملی طلای سبز

همایش و نمایشگاه ملی طلای سبز Featured

 با توجه به سابقه درخشان و طولانی‌مدت کشور در مصرف گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی، موسسه رسایش از زمان تاسیس خود با تاکید بر افزایش ظرفیت‌های این حوزه در توسعه صادرات ، اقدام به برگزاری «همایش و نمایشگاه ملی طلای سبز» کرده است. به عقیده همراهان موسسسه رسایش، برگزاری این همایش و نمایشگاه ، فرصت مناسبی جهت توسعه این صنعت استراتژیک  است.

9:30- 17
بیستمین کنگره دامپزشکی و اولین نمایشگاه ایران وت

بیستمین کنگره دامپزشکی و اولین نمایشگاه ایران وت Featured

جامعه دامپزشکان ایران در نظر دارد با هدف بالابردن سطح آگاهی‌های علمی و فنی و کمک به اعتلای دانش در حوزه دامپزشکی و همچنین به منظور نشان دادن ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در صنعت دامپزشکی، بیستمین کنگره‌ی دامپزشکی و اولین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌وت را با همکاری و مشارکت سازمان دامپزشکی کشور، سازمان نظام دامپزشکی، مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، موسسه تحقیقات علوم شیلاتی، دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، انستیتو پاستور ایران، صندوق بیمه کشاورزی و دانشگاه های معتبر و تشکل‌های تولیدی و خدماتی و شرکت های مرتبط برگزار نماید.

9:30- 17
ایران فارما 2018

ایران فارما 2018 Featured

نمایشگاه بین المللی ایران‌فارما با هدف توسعه توانمندی‌های داخلی و صادرات غیرنفتی توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران هر ساله در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود. این نمایشگاه بین المللی در سال 2017،با مشارکت بیش از ۵۰۰ غرفه دار و بازدید بیش از ۲۷ هزار نفر متخصص داخلی و خارجی توانست عنوان بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه را از آن خود کند.

Subscribe to this RSS feed
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home1/rasayesh/public_html/templates/gk_events/html/com_k2/templates/events/category.php on line 202