درباره ما

  • Read 4530 times

موسسه رسایش از سال 1391 با شعار « شما کجای دنیا ایستاده‌اید» با هدف جریان‌سازی در حوزه رسانه و کمک به توسعه و رشد صنعت تاسیس گردید.

رسایش معتقد است « برگزاری رویداد» حلقه مفقوده میان ارتباط دانشگاه، صنعت و دولت است. به همین دلیل این موسسه، با تفکر بین المللی فرصتی را برای معرفی دستاوردهای داخلی و خارجی برای گروه‌های هدف فراهم کرده است.

رسایش با بهره گیری از ابزارهای نوین اطلاع رسانی و انواع Social Media  ها، ارتباط موثر میان هیئت‌های علمی، مسئولین، صاحبان صنایع، دانشجویان، انجمن های ارتباطی و سایر گروه‌های هدف را ایجاد کرده است تا دستاوردهای هر حوزه و به نفع همه گروه‌ها در بهترین مکان و زمان شناسایی و ارایه شود.

موسسه رسایش به عنوان برگزار کننده رویدادهای تخصصی با رواج گفت و گو، ایدهپردازی و مشارکت، اقدام به تولید محتواهایی می‌کند که خروجی آن به نفع صنایع است. در همین راستا این موسسه تا کنون پروژه‌های متعددی را در سطوح مختلف ملی و بین المللی و در حوزه های سلامت، راه و شهرسازی، میراث فرهنگی و گردشگری، فرهنگی و هنری برگزار کرده است.

 تفکر موسسه رسایش برگزاری صرف یک رویداد نیست، بلکه تلاش این موسسه با 50 نفر نیروی جوان تمام وقت و 150 پروموت پاره وقت، انجام تحقیقات گسترده R&D ، شناسایی بازار و عرضه و تقاضای مرتبط با هر صنعت است. موسسه رسایش با تکیه بر مفاهیم اساسی در برگزاری رویداد از جمله صنعت، بینش و دانش، آماده ساماندهی تمامی رویدادهای ملی و بین الملی است.

More in this category: « About Us
Rate this item
(4 votes)

Venue

Rasayeh, NO.26, Hamasi alley,Peyvand &t  Nezami Ganjavi Aue, Tavanir,Tehran, Iran

Google Map

Some of our events venues:
Moscow
Berlin
Istanbul
Mumbai
Shanghai
Madrid
Frankfurt
Tehran
Isfahan
Fuman
Qazvin