سلامت (11)

رویداد بعدی

 

همایش و نمایشگاه ملی طلای سبز

همایش و نمایشگاه ملی طلای سبز Featured

 با توجه به سابقه درخشان و طولانی‌مدت کشور در مصرف گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی، موسسه رسایش از زمان تاسیس خود با تاکید بر افزایش ظرفیت‌های این حوزه در توسعه صادرات ، اقدام به برگزاری «همایش و نمایشگاه ملی طلای سبز» کرده است. به عقیده همراهان موسسسه رسایش، برگزاری این همایش و نمایشگاه ، فرصت مناسبی جهت توسعه این صنعت استراتژیک  است.

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان فارما

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان فارما Featured

در ادامه برگزاری موفقیت‌آمیز نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته(ایران‌فارما) در تهران و پیرو حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا و دارو و سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، از اینکه این دستاورد ملی درگیر کلانشهرهای ایران در دسترس متخصصین،محققین، صاحبان صنایع، دانشجویان و داروسازان و داروخانه داران ایران شود، نمایشگاه اصفهان‌فارما به‌عنوان اولین نمونه برگزاری ایران‌فارما در کلانشهر‌ها، برگزار می‌شود. از اصلی‌ترین اهداف اصفهان‌فارما، می‌توان به ارتقای سطح دانش تخصصی ، ایجاد بازارهای جدید دارویی در کشور، آموزشِ مخاطبِ متخصص، معرفی توانمندی صنایع دارویی اصفهان، جذب مشارکت سرمایه‌گذاران و ارتقای شاخص‌های صادرات در داروسازیِ این استان اشاره کرد .اصفهان فارما رویدادی تخصصی میان‌رشته‌ای در حوزه دارو و صنایع وابسته به دارو با رویکرد سلامت جامعه است. این رویداد شامل نمایشگاهی 3500متری است و 18 تا 20 بهمن 1396 (فوریه 2018)، در سایت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود.

 

نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما)

نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) Featured

نمایشگاه ایران‌فارما که با هدف توسعه توانمندی‌های داخلی و صادرات غیرنفتی توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران هر ساله برگزار می‌شود، در دومین دور از برگزاری خود توانست با حضور 400 شرکت و 27 هزار بازدیدکننده متخصص داخلی و خارجی، لقب یکی بزرگترین نمایشگاه دارویی خاورمیانه را بگیرد. موسسه رسایش از سال دوم، اجرای  این رویداد تخصصی را برعهده گرفته است و سومین دوره این نمایشگاه بین المللی 21 تا 23 شهریور در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار شد.

Subscribe to this RSS feed