سلامت (13)

رویداد بعدی

چهارمین نمایشگاه ایران فارما

8:30 - 18:00
همایش و نمایشگاه ملی طلای سبز

همایش و نمایشگاه ملی طلای سبز Featured

 با توجه به سابقه درخشان و طولانی‌مدت کشور در مصرف گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی، موسسه رسایش از زمان تاسیس خود با تاکید بر افزایش ظرفیت‌های این حوزه در توسعه صادرات ، اقدام به برگزاری «همایش و نمایشگاه ملی طلای سبز» کرده است. به عقیده همراهان موسسسه رسایش، برگزاری این همایش و نمایشگاه ، فرصت مناسبی جهت توسعه این صنعت استراتژیک  است.

9:30- 17
بیستمین کنگره دامپزشکی و اولین نمایشگاه ایران وت

بیستمین کنگره دامپزشکی و اولین نمایشگاه ایران وت Featured

جامعه دامپزشکان ایران در نظر دارد با هدف بالابردن سطح آگاهی‌های علمی و فنی و کمک به اعتلای دانش در حوزه دامپزشکی و همچنین به منظور نشان دادن ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در صنعت دامپزشکی، بیستمین کنگره‌ی دامپزشکی و اولین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌وت را با همکاری و مشارکت سازمان دامپزشکی کشور، سازمان نظام دامپزشکی، مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، موسسه تحقیقات علوم شیلاتی، دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، انستیتو پاستور ایران، صندوق بیمه کشاورزی و دانشگاه های معتبر و تشکل‌های تولیدی و خدماتی و شرکت های مرتبط برگزار نماید.

9:30- 17
ایران فارما 2018

ایران فارما 2018 Featured

نمایشگاه بین المللی ایران‌فارما با هدف توسعه توانمندی‌های داخلی و صادرات غیرنفتی توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران هر ساله در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود. این نمایشگاه بین المللی در سال 2017،با مشارکت بیش از ۵۰۰ غرفه دار و بازدید بیش از ۲۷ هزار نفر متخصص داخلی و خارجی توانست عنوان بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه را از آن خود کند.

8:30 - 18:00
ششمین همایش مکمل‌های غذایی ورژیمی

ششمین همایش مکمل‌های غذایی ورژیمی Featured

همیت مصرف مکمل‌های غذایی و رژیمی با توجه به گروه‌های سنی مختلف و تجویز منطقی آن‌ها توسط متخصصان باعث شد تا موسسه رسایش با درک حساسیت این موضوع، از سال 1392 با حمایت و همکاری سندیکای تولیدکنندگان مکمل­‌هایی رژیمی غذایی ایران، اتحادیه‌­ی واردکنندگان مکمل­‌های غذایی، رژیمی، ویتامینی و گیاهی و سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، سالانه اقدام به برگزاری سلسله همایش‌های مکمل‌های غذایی، رژیمی و دارویی متناسب با محورهای تخصصی این حوزه کند. ششمین دوره این همایش در تاریخ 29 تا 31 خرداد 1397 در مرکز همایش ­های بین­ المللی هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد..

Subscribe to this RSS feed